מוצרי טיפוח לפנים

מוצרי טיפוח לפנים
מוצרי טיפוח לפנים
  • dudu
  • כללי

נושא שנדון רבות בשנים האחרונות היה הצורך מוצרי הטיפוח של ביופפטיקס בת קיימא שדואגת גם לפנים שלנו ולסביבה שלנו. מודעים לחשש זה, היצרנים החלו לפתח מוצרים חדשים ואיכותיים יותר שאינם מבוססים על כימיקלים או חומרים מלאכותיים ומטרתם לספק מגן טבעי באמצעות מרכיבים טבעיים המתמקדים בטיפוח הפנים.

ההצלחה של חברות מוצרי טיפוח ומותגי לייף סטייל מושפעות רבות מהבחירה שלהם להשקיע בדיגיטל.

מאמינים כי מוצרי קוסמטיקה מעוררים מצב רוח, ביטחון עצמי ואינטראקציה חברתית, בין היתר יתרונות חיוביים. שיווק קוסמטי הרחיק לכת עד כדי להצביע על כך שמוצרים אלו מציעים דרך מהירה וללא מאמץ לשינוי על ידי שימוש במוצרים ב"אורגיות" פרטיות. נשים במיוחד הוא המגזר שבו נעשה שימוש נרחב בשיווק קוסמטי מכיוון שבדרך כלל יש להן יותר ידע באיפור מאשר לגברים והשקיעה זמן בקישוט פנים באירועים חברתיים.

קטע זה עוסק כיצד אנו יכולים להשתמש במונח "יופי" כדי להתייחס לא רק לשיער ולפנים שלנו, אלא גם למרכיבים של גופנו כגון חלוקת משקל או צבע עור שאינם תואמים סטנדרטים תרבותיים ספציפיים של אטרקטיביות.

קוסמטיקה של IA מכונה גם קוסמטיקה.

בעוד שהיתרונות הפונקציונליים של קוסמטיקה IA עדיין במחקר ופיתוח, הוכח שאיפור IA יכול ליצור את ההשפעות האופטיות הרצויות להערכות משופרות או להלביש צילום.

גודל שוק הקוסמטיקה העולמי היה 370 מיליארד דולר בשנת 2018. תעשיית הקוסמטיקה נמצאת בשיא בגלל תחרות על מוצרים טבעיים או אורגניים.

רוב הסיכויים שיהיו יותר ויותר מוצרי קוסמטיקה של IA שיגיעו לשוק בעתיד הקרוב אשר יהוו 10% מכלל שוק הקוסמטיקה העולמי.

טיפוח העור

זה גם נתפס כחשוב לשמור על עור גברים בריא ולהגן עליו מפני אלמנטים יומיומיים מזיקים

. אם יש לך דרישות ספציפיות לסוג העור הגברי, ישנן אפשרויות רבות לקרם לחות ולהקלה על השרירים

בסופו של דבר, מה שמתאים ביותר לצרכי אורח החיים הספציפיים שלך אולי לא יהיה ברור, אבל לקחת זמן כדי לגלות את היתרונות והחסרונות של מוצרים אלה יספיק

ההיסטוריה מספרת את סיפורם של מוצרי קוסמטיקה

בהתחלה היו קרמי פנים וסבונים עם ריחות כמו פוטפורי חורפי חריף. אבל כשעזבנו את המאה ה-18, סטנדרטי היופי של התקופה הוויקטוריאנית נשלטו על ידי פנים חיוורות המסתרות עיגולים כהים מתחת לעיני בובה שצוירו בסיינה גולמית או אבקה לבנה עופרת. במהלך תקופה זו, השלאק (סוג של שרף) הושג בדרך כלל על ידי רכושן היקר של נשים – מראה של גברת שמנה. המוצרים הקוסמטיים הראשונים הללו כללו רק קופאל (שרף), אמברגריס (רירית מעיים) וקסטורום.איכשהו, החדשות האחרונות בנושא טיפול פנים העבירו את תשומת הלב של אנשים לנסות טיפולים טבעיים תחילה, לפני הנוחות המודרנית.

אם אתם מעוניינים לשמור על עור זוהר ובריא, ישנם מספר פתרונות זמינים. עם זאת, אם אתה מחפש את אורח החיים הטוב ביותר עבור צרכי טיפוח העור שלך, עדיף ללכת לטבעונות. דיאטה זו לא רק תעניק לך את היתרונות ארוכי הטווח של דיאטה מזינה, אלא היא גם משפרת את ההשפעות של קרמים וקרמים לפנים.